Chciałbym Cię poznać/porozmawiać/spotkać się, czy jest taka możliwość?

Generalnie odnoszę się do tego dość sceptycznie. Owszem, jestem otwarta na nowe znajomości, niech Internet łączy ludzi, ale bądźmy realistami. Nie mam zamiaru rozmawiać z każdym, stawać się Waszymi znajomymi. W Internecie nie szukam przyjaźni (choć często cholera przychodzi sama), w Internecie chcę się dobrze bawić.  Zatem jeśli macie coś ciekawego do powiedzenia piszcie jak najbardziej, jednak liczcie się z tym, że nie zawsze mam ochotę odpisać. Spotkania tym bardziej nie wchodzą w grę, mówicie do mnie o tym wielokrotnie, a nawet przejawiacie takie chęci. Dlatego wyjaśniam z góry, nie – nie ma takiej możliwości.

Jak się z Tobą skontaktować? Nie odpisujesz na wiadomości.

Jeśli nie odpisuję znaczy, że wiadomość, była idiotyczna, lub odpowiedź na pytanie które zadałeś bardzo łatwo znajdziesz u wujka Google, lub ciotki Wikipedii. Kontakt ze mną odbywa się głównie przez Facebooka lub pod adresem e-mail: duds.yt@gmail.com Do znajomych na Steam i Skype przyjmuję tylko osoby, które faktycznie znam.

UWAGA: wszelkie osoby podające się za mnie na gg są fałszywkami.

Chciałbym zająć się grafiką. Czy mogłabyś udzielić mi kilku rad?

Nie chciałabym w tym momencie wyjść na wredną dziewuchę, ale nie chcę udzielać Wam rad. Grafika ostatnio stała się na tyle powszechna i na tyle popularna, że w Internecie jest masa, naprawdę ogrom tutoriali dotyczących nie tylko Photoshopa, ale i znacznie prostszych w obsłudze programów graficznych. Ja sama nie jestem specjalistką w tym temacie, raczej samoukiem, który dopiero w szkole nabiera kształtu i jakiejś namiastki profesjonalizmu.

Jakie książki/filmy/muzykę polecasz i słuchasz?

Jeśli chodzi o książki to definitywnie fantastyka. Jestem pokoleniem Harry’ego Pottera, który właściwie zachęcił mnie do czytania. Oprócz tego moją ulubioną serią jest Cykl Demoniczny Petera V. Bretta. Czytałam i polecam także Dziedzictwo Christophera Paoliniego, Wojny Świata Wynurzonego Lici Troisi i oczywiście Sagę Wiedźmińską Sapkowskiego. Filmów ulubionych nie mam, jednak wyróżniam takie jak Troja, V for Vendetta, Wielki Gatsby oraz Atlas Chmur.  Telewizyjne tasiemce to dla mnie Grey’s Anatomy, The Walking Dead, Game of Thrones. A muzycznie 30 Seconds to Mars, Arctic Monkeys, Woodkid i BANKS.

Jakie są Twoje ulubione gry? Na czym grasz?

To zależy czy mówimy o fabule, czy grywalności. Jeśli mowa o fabule uwielbiam serię inFamous oraz Assassin’s Creed (część pierwsza i trylogia Ezio Auditore). Do tej dwójki dołączam też Journey od studia thatgamecomany. Jeśli zaś chodzi o grywalność… Diablo III. Tak bardzo zabiera mi życie, że aż mi smutno. Gram na PlayStation 3. PlayStation 4 oraz PS Vita.

Mam problem z grą/sprzętem. Jak to naprawić?

Niestety nie znam się na problemach technicznych związanych jakkolwiek z grami, czy sprzętem komputerowym. W takich wypadkach radzę Wam bezpośrednio zgłosić się do osób wykwalifikowanych, lub autoryzowanych punktów serwisu.

Czy w grach zdarzało Ci się używać cheatów? Przecież byłaś adminem na forum o tej właśnie tematyce.

Wielokrotnie posądzaliście mnie o używanie cheatów i hacków w grach MMO i FPP. Muszę Wam jednak szczerze przyznać, że nie umiem nawet zainstalować wallhacka do CS’a. Jakkolwiek wydaje się to irracjonalne, instalacja modów do Minecrafta była dla mnie problematyczna.

Jakiego mikrofonu używasz? Jakim sprzętem nagrywasz?

Intel Core i5 2.4 GHz, 4GB RAM, karta ATI Radeon 1GB 5470, Win 7. Pracuję w rozdzielczości 1600×900 (laptop) oraz 1920×1080 (monitor LG M2550D). Mikrofon i słuchawki Creative ChatMax HS-620. Renderowanie odbywa się na odsłuchu Razer Kraken. Obraz z konsoli nagrywam dzięki nagrywarce Elgato Game Capture HD.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “FAQ

Postaw kwiatka:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s