Agata Rutkowska, grafik i gracz… wyglądam młodziej niż cyfry w moim dowodzie.

Od dziecka jestem graczem z zamiłowania, który rozpoczynał swoją przygodę na Amidze, a dzisiaj wytrwale ćwiczy umiejętności manualne na DualShockach. Jestem samozwańczą ambasadorką idei, że kobieta także może być graczem (i to całkiem niezłym), przez cztery lata prowadziłam YouTubowy kanał poświęcony let’s playom. Grafik z zawodu, a także miłośniczka literatury fantasy, która uparcie przelewa swoje pomysły w słowa na wirtualnych kartkach papieru. Eks-studentka pierwszego roku Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, graphic artist w Vivid Games.

10418397_769293486425129_1240135005533106230_n


W dużej mierze ukształtowali mnie kochani rodzice, którzy do dzisiaj wspierają mnie w każdej decyzji i życiowym działaniu. Ambicja jest tym, co definiuje moją osobowość i życiowe priorytety. Nie uważam się za do końca normalną osobę, bowiem mój umysł bywa przerażającym miejscem. Najpierw mówią emocje, potem rozum i rozsądek. Jestem dziełem (lub też niewypałem, zależnie od punktu widzenia) wielu ludzi, którzy dodali do mojego życia najważniejszych aspektów takich jak przyjaźń, fantastyka, pasja i szczerość; nie oznacza to jednak, że jestem podatna na wpływy innych. Cieszę się swoją niezależnością, którą wywalczyłam i o którą nadal walczę całkiem samodzielnie!


Jestem również marzycielką, która planuje wyjechać do Włoch i przechadzać się po Piazza della Signoria, powąchać i posmakować Toskanii tak, jak na to zasługuje. Od kilku lat piszę do szuflady opowiadania i nowele. Pracuję także nad powieścią z gatunku high fantasy… od trzech lat. Po nocach śnię o debiucie pisarskim do którego mam nadzieję kiedyś dojdzie.


Nie lubię także półśrodków, więc szukam własnego Ezio Auditore bądź Christiana Greya. To moja największa i najprawdziwsza wada – niespełniona miłość do postaci fikcyjnych, których na liście przybywa. Wygórowane wymagania w stosunku do mężczyzn przejawiają się w każdym aspekcie mojego życia, stąd też wybranek mój jest prawdziwym księciem na karym koniu.

duds

Reklamy

2 uwagi do wpisu “AUTORKA

Postaw kwiatka:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s